Anasayfa

3. TPM Toplantısı Avusturya’da Yapıldı.

Avrupa Birliği Erasmus+ Programı Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Faaliyeti kapsamında Burdur Huzurevi Yaptırma ve Yardımlaşma Derneği koordinatörlüğünde yürütülen “Dijital Engelleri Aşmak: Yaşlılar için Bilgisayar Okuryazarlığı  (AGING TOGETHER)” isimli projenin 3. Ulusötesi Toplantısı 22-23 Ağustos 2019’da Avusuturya’nın Viyan kentinde yapıldı.  Proje ortağımız Austrian Association of Inclusive Society (AIS) ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Türkiye, İtalya ve İspanya’dan proje yönetim ekibi katıldı.

Toplantı, Sayın Özel Coşkuner’in AIS adına yaptığı açılış konuşması ile başladı.Burdur Huzurevi Yaptırma ve Yardımlaşma Derneği (BUHAYAD) Başkanı İlhan Kayış da açılış konuşması yaptı ve koordinatör olarak proje çıktılarından memnun olduğunu ve projenin uygulanması sırasında  başarılı kazanımlar elde edildiğini belirterek tüm ortaklara takdteşekkür etti. Proje Koordinatörü Meryem Zincirli de projedeki çalışmaları için her ortağa teşekkür ederek, proje ürünlerinden olan  Eğitim Müfredatı Geliştirilmesi (IO1) ve Eğitim Materyallerinin Geliştirilmesi (IO6)  gibi önemli görevlerin her ortağın desteğiyle lider ortaklar tarafından tamamlandığını belirtti. Ayrıca proje koordinatörü tarafından yürütülen ve projenin önemli bir parçası olan yaygınlaştırma faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi verildi..

Toplantıda ortaklar, Proje ürünleri, Kısa Süreli Öğrenme Öğretimi olaylarının gündemi, finansal konular ve Proje kapsamında gerçekleşecek sonraki adımlar konuşularak karar bağlandı.

2
3
5
4
1
6
previous arrow
next arrow